فایل های دسته بندی علوم انسانی - صفحه 1

مقاله ايجاد ظرفيت لابي گري براي اصلاح سياسي

لابي گري نقش حياتي در فرايند دموکراتيک بازي مي کند در حالي که اغلب جنبه منفي آن ديده مي شود . بين انتخاب ها ، منافع در جامعه مدني ابزارهاي محدودي براي تاثيرگذاري برنتايج سياسي دارند

قیمت : 1,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مقاله تحول شرط بقاء هر سازمان پويا

تحول عبارت است از فرآيند ذوب شدن انديشه‌ها، باورها و رفتارهاي سنتي و تثبيت ارزش‌هاي نوين مو استقرار نظام جديد. با توجه به اين تعريف مي‌توان گفت تحول گامي است در راستاي منطبق کردن سازمان با آخرين پديده‌هاي روز.

قیمت : 2,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مقاله مجريان مديريت دانش در سازمانهاي پيشرو

از اين رو اين مقاله به طور خلاصه مي کوشد ضمن تبيين گامهاي استراتژي مديريت دانش،به معرفي يکي از مشاغل مهم و کليدي دراين فرايند تحت عنوان کتابداران ويژه بپردازد

قیمت : 1,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مقاله مديريت دانش و توسعه خوشه هاي صنعتي

به دليل توجه روزافزون به دانش از نوع رسمي و ضمني و يکپارچگي آن با مفاهيم توسعه، در بحث خوشه هاي صنعتي نيز مي توان به مديريت دانش و کاربردهاي آن پرداخت.

قیمت : 1,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مقاله نقش گروههاي ذي نفوذ، قدرت و سياست در فرآيند خط مشي گذاري عمومي

قدرت تأثير عمدي بر باورها، احساسات و رفتارهاي افراد است. قدرت بالقوه، ظرفيت انجام دادن (کاري) است، اما قدرت بالفعل، عمل انجام دادن آن کار است.

قیمت : 3,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

خلاصه کتاب سازمان و مدیریت (تالیف دکتر رضا نجف بیگی)

فصل دوم:بورکراسی ودیدگاه سازنده آن در مدیریت: در قرن هیجدهم جامعه شناس آلمانی بنام ماکس وبر نخستین بار واژه بورگراسی را برای سازمانهای بزرگ اداری و خدماتی بکار برد. که از مهمترین ویژگیهای آن تقسیم کار مقررات سلسه مراتب کارکنان فنی واجد شرایط وجدایی پست ها وصاحبان سازمانها و ارتباط تمدون ومستندمیباشد

قیمت : 6,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

خلاصه كتاب استراتژي اثربخش

در اين كتاب، استراتژي و چگونگي تكوين آن با نگاهي تازه مطرح شده است، نگرشي كه علاوه بر شيوة شكل گيري يك استراتژي اثربخش، ماهيت استراتژي و رابطة بنيادين آن با پاراديم ها را نيز روشن مي سازد.

قیمت : 2,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مقاله مديريت و ارتباطات سازماني

برای بررسی دقيق‌تر مفهوم ارتباطات سازمانی ابتدا به توضيح مفاهيم سازمان و ارتباطات می‌پردازيم. سازمان به مجموعه‌ای اجتماعی، هدفدار و وظيفه مدار اطلاق می شود. مجموعه ای که هر کدام از اعضای آن دارای هدف های فردی هستند و کل مجموعه به عنوان يک نظام دارای اهداف سازمانی می‌باشد.

قیمت : 2,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

مقاله حکمراني خوب مفهومي نو درمديريت دولتي

در ساليان اخير، حکمراني (حاکميت) تبديل به موضوعي داغ در مديريت بخش دولتي شده است و اين به‌واسط? نقش مهمي است که حکمراني در تعيين سلامت اجتماع ايفا مي كند. حکمراني را مي‌توان "نفوذ هدايت شده در فرايند هاي اجتماعي" تعريف کرد كه مکانيسم هاي مختلفي در آن درگير هستند.

قیمت : 1,500 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

1 - 2قبلی · بعدی